ASELSAN’ın 250’den fazla ürünü IDEF’21’de sergilenecek

”ÇEVREYE VE İNSANA DUYARLI TEKNOLOJİ”

“Sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücüyle tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak” vizyonunu benimseyen ASELSAN, sürdürülebilirlik çalışmalarına IDEF‘te de atıfta bulunacak. Bu kapsamda stant alanında canlı ağaçlara ve 5 bin kökten fazla canlı bitkiye yer verilecek.

Geri dönüştürülmüş/dönüştürülebilir malzeme seçimiyle yüzde 90’dan fazla oranda doğa dostu stant inşa edilecek.

250’DEN FAZLA ÜRÜN SERGİLENECEK

ASELSAN, fuarın gerçekleşeceği TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘ndeki standında deniz, hava, hava savunma, sınır-sahil güvenlik, haberleşme, elektronik harp ve silah sistemleri ile elektro-optik sistemler bölümlerinde 250’den fazla ürün ve sistemi tanıtacak.

İLK KEZ SERGİLENECEK SİSTEMLER

İlk kez sergilenecek sistemler arasında yeni nesil ihlal tespit sistemi MİDAS-3, Türk Silahlı Kuvvetlerinden gelen geri dönüşlerle mükemmelleştirilmiş bir lazer hedef işaretleme cihazı olan ENGEREK-2, insansız hava araçları için geliştirilmiş CATS Elektro-Optik Sistemi’nin geliştirilmiş versiyonu ASELFLIR-500, yeni geliştirilmiş insansız kara, hava ve deniz araçları yer alacak.

Türk Silahlı Kuvvetleriyle, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı başta olmak üzere çok sayıda yurt içi müşterinin savunma ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarını karşılayan ASELSAN, özgün sistem ve çözümleri IDEF’te sergileyecek.

MİLLİLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜN SERGİSİ

Şirket, bu yıl ilk kez “Millileştirilmiş Ürünler” sergisi de düzenleyecek.

Fuarda ASELSAN ile güç birliği yapan tedarikçiler, tedarikçi olmaya aday sanayiciler ve KOBİ’ler de kendilerine ayrılan özel bölümlerde iş birliklerine yönelik fırsatları keşfederek, görüş alışverişinde bulunacak.

Küreselleşme yolculuğunda ihracat yaptığı ülkelere her geçen yıl yenilerini eklemesi ve yerelleşme politikaları doğrultusunda dünyanın pek çok kıtasında açtığı yeni ofisleriyle adından söz ettiren ASELSAN, IDEF 2021’de, genelkurmay başkanlarının, savunma bakanlarının, kuvvet komutanlarının da bulunduğu çok sayıda üst düzey yabancı heyeti ağırlayacak.

About admin

Check Also

‘Gizemli hepatit’ yayılıyor! Peki Türkiye’de hiç vaka var mı?

TRT Haber’in haberine göre; Dünyada 200’den fazla çocukta görüldü, 4’ünün ölümüne yol açtı. 16 ülkede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.