Eşi, hamileyken Meltem Miraloğlu’nu darbetti


Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick Grady ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, eşi tarafından darbedilince hamile olduğu ortaya çıktı.


Eşi, hamileyken Meltem Miraloğlu'nu darbetti

34 yaşındaki Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük ABD’li Patrick Grady ile nikah masasına oturmuştu. Amerikalı Patrick Grady bir dargın bir barışık ilişkisini sürdüren Miraloğlu’nun, hamile olduğu ve bunu eşinden gizlediği iddia edildi.

OYUNCULUĞA DEVAM ETMEK İSTEDİ

Oyunculuk kariyerine devam etmek isteyen Miraloğlu, bu kararını eşine iletti. Hollywood’a gitmek isteyen Miraloğlu’nun bu talebi, Patrick tarafından reddedildi. Çıkan tartışmada genç oyuncu, evinin bahçesinde eşi tarafından darbedildi.

“HORTUMLA DÖVDÜ”

Ses sanatçısı Onur Akay, olayın iç yüzünü şu sözlerle anlattı: “Meltem Miraloğlu’nun, 82 yaşındaki eşi Patrick Grady tarafından darbedildiği ve hamile olduğu konuşuluyor. Bana ulaşan görgü tanıkları, olayın 8 gün önce geçtiğimiz 3 Ağustos tarihinde olduğunu söyledi. Görgü tanıklarının bana anlattığı iddialara göre Patrick, ‘Bir daha oyuncu olmaktan ve Hollywood’a gitmekten bahsedersen seni Türkiye’ye göndereceğim.’ diyerek Meltem Miraloğlu’nu oturdukları evin bahçesinde hortumla dövmüş. O arada Patrick’i sakinleştirmek isteyen komşuları Meltem’in defalarca, ‘Vurma hamileyim!’ dediğini duymuş. Olaydan sonra Patrick’e kuzenim diye tanıttığı Türk sevgilisinin yanına giden Meltem, kısa süre sonra eve geri dönmüş.”

Eşi, hamileyken Meltem Miraloğlu nu darbetti #1

Eşi, hamileyken Meltem Miraloğlu nu darbetti #2

About admin

Check Also

‘Gizemli hepatit’ yayılıyor! Peki Türkiye’de hiç vaka var mı?

TRT Haber’in haberine göre; Dünyada 200’den fazla çocukta görüldü, 4’ünün ölümüne yol açtı. 16 ülkede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.