Müjgan Ferhan Şensoy evlilik yıl dönümünde anne oldu


Geçtiğimiz hafta babası Ferhan Şensoy’un vefatıyla sarsılan Müjgan Ferhan Şensoy, pazartesi günü bebeğini kucağına aldı.


Müjgan Ferhan Şensoy evlilik yıl dönümünde anne oldu

70 yaşındaki Türk tiyatrosunun usta ismi Ferhan Şensoy, bir süredir tedavi gördüğü İstanbul Tıp Fakültesi’nde kalp damar hastalıkları ve solunum yetersizliği nedeniyle geçtiğimiz hafta vefat etti. Perşembe günü Ses Tiyatrosu’nda yapılan tören ile son yolculuğuna uğurlanan Şensoy, Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi. Usta sanatçının ölümü Türkiye’yi yasa boğdu.

TORUNUNU GÖREMEDİ

2004 yılında boşandığı oyuncu Derya Baykal ile evliliğinden dünyaya gelen Derya ve Müjgan adında iki kızı olan usta sanatçı, dede olmak için gün sayıyordu. 32 yaşındaki büyük kızı Müjgan Ferhan Şensoy, dokuz aylık hamileydi. Ancak usta sanatçı, doğumuna sayılı günler kala torunu Pera’yı göremeden yaşamını yitirdi.

HEDİYE GİBİ

Müjgan Ferhan Şensoy, pazartesi günü doğum yaptı. Cem Öget ve Müjgan Ferhan Şensoy kızlarına Pera adını verdi. Ünlü ikili, kızlarının evlilik yıl dönümlerinde doğmasıyla çifte mutluluk yaşadı. Bir firmanın Pera için hazırladığı hediyeye teşekkür eden Şensoy, ‘Kızımız evlilik yıl dönümümüzde geldi.’ mesajıyla cevap verdi.

Müjgan Ferhan Şensoy evlilik yıl dönümünde anne oldu #1

About admin

Check Also

‘Gizemli hepatit’ yayılıyor! Peki Türkiye’de hiç vaka var mı?

TRT Haber’in haberine göre; Dünyada 200’den fazla çocukta görüldü, 4’ünün ölümüne yol açtı. 16 ülkede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.