Dilara Fındıkoğlu’nun kırmızı partisi


31 yaşına girecek olan tasarımcı Dilara Fındıkoğlu, artık müze olarak hizmet veren Karaköy’deki Zülfaris Sinagogu’nda doğum günü partisi düzenledi.


Dilara Fındıkoğlu'nun kırmızı partisi

Lady Gaga, Rihanna gibi dünyaca ünlü starları giydiren ve geçtiğimiz aylarda İBB Başkanı CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Belediyesi’nde işe aldığı modacısı Dilara Fındıkoğlu, 31’inci yaşını dün akşam verdiği “kırmızı” temalı partiyle kutladı.

MÜZEDE DOĞUM GÜNÜ

Müze olarak hizmet veren Galata’daki Zülfaris Sinagogu’nda yapılan eğlenceye çok sayıda ünlü isim katıldı. Partinin sürprizi ise Dilara Fındıkoğlu’nun sahneye çıkıp şarkı söylemesiydi. Yemekli organizasyonda masalarda un üzerinde deniz mahsulleri olması dikkat çekti.

AYİNE BENZETTİLER

Davetlilerin kırmızı kıyafetlerle geldiği partinin fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Yayınlanan fotoğraflar sosyal medyada tartışmalara yol açtı.

Kimi sosyal medya kullanıcısı oldukça sanatsal ve cesur bulurken, kimileri de doğum günü konseptini ve giyim stillerini oldukça vahşi buldu ve doğum gününden çok bir ayin havasında olduğunu söyleyerek eleştirdiler.

Dilara Fındıkoğlu’nun kırmızı partisi ViDEO

Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #1

Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #2Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #3Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #4Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #5

Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #6Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #7Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #8Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #9Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #10

Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #11Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #12Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #13Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #14

Dilara Fındıkoğlu nun kırmızı partisi #15

About admin

Check Also

‘Gizemli hepatit’ yayılıyor! Peki Türkiye’de hiç vaka var mı?

TRT Haber’in haberine göre; Dünyada 200’den fazla çocukta görüldü, 4’ünün ölümüne yol açtı. 16 ülkede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.