Mehmet Ali Erbil: Serenay Sarıkaya’yı beğeniyorum


Mehmet Ali Erbil, konuk olduğu programda Serenay Sarıkaya’yı övdü.


Mehmet Ali Erbil: Serenay Sarıkaya'yı beğeniyorum

Evinde düşerek rahatsızlanan ve nükseden kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süre tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, zor günleri geride bıraktı. Erbil, bugün 2. Sayfa programına konuk oldu, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

İşte MALİ’nin açıklamalarından başlıklar…

“HİÇ PARAM YOKTU”

“ilk evliliğimde param yoktu. İçgüveysi gittim. Her evliliğimde sıfıra düştüm. Yeniden başladım. Son evliliğimde çok vardı, yarısını verdim. Verdiğim nafakalardan hiç pişman değilim. Neticede çocuklarım var. Hepsinin evlerini üzerlerine verdim.

“SADECE TAKSİ PARALARINI VERİRİM”

Evliliklerimin dışında hiçbir kadına hiçbir şey almadım. İlişkilerimde cimriyim. Çocuğumun annesi dururken ne gerek var? Taksi paralarını veriyorum…

“OLGUN VE KOMİK ERKEK SEVİYORMUŞ”

Serenay Sarıkaya’yı beğeniyorum. Hem sesi var hem oyunculuğu var hem aurası var. Dünya starlarıyla başa çıkabilecek bir isim… Olgun ve komik erkeklerden hoşlanıyormuş duyduğum kadarıyla…

Mehmet Ali Erbil: Serenay Sarıkaya yı beğeniyorum #1

“KENAN HEP AYNI”

Kıvanç Tatlıtuğ’un Organize İşler’deki rolü çok abartıldı, bana yapay geldi.  Kenan İmirzalıoğlu’nu hep aynı buluyorum…

“EVDE 7 KİŞİYİZ”

Çocuklarımın geleceğini garanti altına aldım. Sezin’in eşi benim hastalığım boyunca 9 ay başımdan ayrılmadı. Allah herkese öyle bir damat nasip etsin. Kaç tane evim olduğunu söylemeyelim. Benim değil, dünya malı. Kiradaki evlerden ya da faizlerden geçiniyorum. 3 evi sattım, baktım ki 10 kira getiriyor faiz. Faize yatırdım. Evde 7 kişiyiz. Asistan maşallah o kadar boğazlı ki, 10 kilo aldı geldiğinden beri…

“SEDA’NIN YAZDIKLARI DOĞRU DEĞİL”

Aldığım ilaçların etkisiyle Seda Sayan ile tartıştım. Eve gelip gidenler dolduruşa getirince ben de öyle bir serzenişte bulundum. Ben başlattım, ben haksızlık ettim. Benim annem gibidir, beni kendi evlatlarından ayırmaz. Ali Sadi’nin doğumunda New York’ta hastanede Seda vardı. Nihat Doğan kulağına ezan okudu. Sezin’i Seda büyüttü. Bugüne kadarki kavgalarım içinde sadece Seda Sayan ile olandan pişmanım.  Seda’nın yazdıkları doğru olmadığı için sildirdim. Doğru olsa mahkemede kaydı olur. Evlilik, ayrılık protokolünde yeri olur.

Mehmet Ali Erbil: Serenay Sarıkaya yı beğeniyorum #2

“TUĞBA OMURGALI”

Ali Sadi, ABD vatandaşı olduğu için doğum yeri New York yazıyor. Benimkinde Tophane…  Tuğba çok omurgalıdır. Yüz göz olmaz. Her şeyini anlatmaz. Disiplinlidir. Ali bana gelmek istiyor. Biraz disiplinden çıkınca hemen anneye yolluyorum.

“PARAMIN HESABINI İLK EŞİM TUTAR”

Başıma bişi gelse direkt Muhsine’yi ararım. Bugüne kadar, 20 sene oldu belki de geçti… Bankada kaç param var, evlerden kaç para kira alıyorum hiç bilmem… Muhsine bilir. Evde çalışanların maaşlarını dahi bilmem. Muhsine’ye ‘çok kötü durumdayım, varını yoğunu sat’ desem bir dakika durmaz.

Mehmet Ali Erbil: Serenay Sarıkaya yı beğeniyorum #3

“DM’DEN YÜRÜMEK ÇOK ZEVKLİ”

Normal yürüyemiyorum ya DM’den yürüyorum. Çok zevkli bir şey. Ben ‘Takibe takip bayan’ yazıyorum. Taciz yok, hakaret yok, asılma yok…Orada sohbet genişliyor, telefon numarasına geçiyoruz. Geçen bir kız geldi, gördüm ‘Arkadan Demet Akbağ gelecek heralde kamera şakası bu’ dedim. Kızın bir bacağı iki bacağım kadar. ekmek çarpsın. Hemen içeri kaçtım bir daha gelmedim. Ağabeyime ‘toplantısı var de’ dedim.

“GÖĞÜSLERİMİ KÜÇÜLTMEK İSTİYORUM”

Göğüslerim çok büyüdü belki onları küçültebilirim. Çok rahatsız ediyor beni doktorumla konuştum ama korkuyorum.”

Mehmet Ali Erbil: Serenay Sarıkaya yı beğeniyorum #4

About admin

Check Also

‘Gizemli hepatit’ yayılıyor! Peki Türkiye’de hiç vaka var mı?

TRT Haber’in haberine göre; Dünyada 200’den fazla çocukta görüldü, 4’ünün ölümüne yol açtı. 16 ülkede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.