Hakan Ural’dan isyan


“Neler Oluyor Hayatta” programı sunucularından Hakan Ural, sosyal medyada çoğalan kin ve nefret dolu söylemlere sinirlendi.


Hakan Ural’dan isyan

Hakan Ural, sunuculuğunu üstlendiği Kanal D’de Neler Oluyor Hayatta programında, sosyal medyada Türkiye Cumhuriyeti devleti hakkında yapılan olumsuz açıklama ve yorumlara, canlı yayında isyan etti.

Nefret ve kin dolu söylemlere ateş püsküren Ural, sosyal medyada gerçeği yansıtmayan haberler ile ilgili de algı yönetimi yapıldığını dile getirdi.

“SEL OLUYOR DEVLETİN SUÇU VAR”

“Deprem oluyor memleketin suçu var, sel oluyor devletin suçu var, devamlı bir memleketini aşağılama var ama bunların yanında gerçekler de var.” diyen Ural, şöyle devam etti:

“BİR TANE İYİ BİR ŞEY DEDİKLERİNİ DUYDUNUZ MU?”

“Belli bir kitle var, iki yakanız bir araya gelmesin diye sözde tüm mağduriyetlerinizi satın alıp onları savunuyorum adı altında devletine ve milletine düşmanlar, bir tane iyi bir şey dediklerini duydunuz mu?”

Hakan Ural’dan isyan ViDEO

“HEPSİ DE LÜKS İÇİNDE”

Ünlü sunucu, “Nefret, kin, asparagas bunlar bitmeyecek. Senin Merkez Bankası’nın parası bitti, batıyor diyecekler. Doğu Akdeniz’i alamıyor, S-400’ü niye aldı, yağ bitti, şeker bitti, uçağımız yok, yangın sönmüyor. Sokağa çıkmaya korkarsın, ne oluyor dersin. Bunlara bak, yalnız hepsi de lüks içinde. Hepsinin bir eli yağda, bir eli balda. Bunlar vatan düşmanı, bunlar milletine düşman.

“BUNLAR HAİN ORDUSU”

Bunlar hain ordusu, 24 saat devletine ve milletine saldırma mecrası. Halkla bir alakaları yok, hiçbir duyguları yok, nefretleri var hatta. 24 saat yemiyor, içmiyor, bu Twitter’dan devletine, milletine durmadan kin kusuyor, kışkırtıyor. Mesela hiç ‘Allah razı olsun terör bitti’ dediklerini duydunuz mu? Duyamazsınız. Ben böyle bir fütursuz zihniyeti, korku filmlerinde görmedim.” diye de ekledi.

Hakan Ural’dan isyan  #1

About admin

Check Also

‘Gizemli hepatit’ yayılıyor! Peki Türkiye’de hiç vaka var mı?

TRT Haber’in haberine göre; Dünyada 200’den fazla çocukta görüldü, 4’ünün ölümüne yol açtı. 16 ülkede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.