Korayspor Adidas Terlik Modelleri

Bursa’da kurulan ve günden güne büyüyerek tüm Türkiye’ye hizmet veren Korayspor, korayspor.com internet adresiyle de tüm dünyaya yayılarak hizmetine devam etmektedir. Bursa ve Balıkesir’de 21 mağazası olan Korayspor, Nike, Puma, Slazenger, Reebok, Greyder vb. aklınıza gelen ve bildiğiniz tüm spor markalarının ürünlerini mağazacılık anlayışıyla hizmetinize sunmaktadır.

Korayspor’da satılan tüm bu markalar, %100 orijinaldir. Korayspor.com adresimizden de inceleyebileceğiniz tüm ürünlerden Adidas marka terlik modellerini sizler için inceleyelim:

Adidas terlik modelleri; kadın terliği, erkek terliği, unisex terlik, genç terlik ve çocuk terliği gibi birçok kategoride karşımıza çıkar. Sporseverlerin çok tercih ettiği ve severek giydiği Adidas terlik modellerini sizler de zevkle giyeceksiniz. 

Adidas terlik modellerinden, Adilette Shower modeli unisex terliklerdendir. Yumuşak yastıklama sağlayan Cloudflam Plus iç tabanına sahiptir. Eva dış tabanı olan bu terlik, hafifliğiyle dikkat çeker. Çok konforlu bir terlik olan bu model, klasik tarzda kontrast 3 bant detaylı, tek parça ve beyaz renktedir.

Bir diğer unisex terlik modeli Adilette Comfort modelidir. Yine yumuşak yastıklama sağlayan Cloudflam Plus iç taban ve Eva köpük dış tabanına sahiptir. Çok hafif olduğundan kullanımı rahattır. Klasik model, kontrast 3 bantlı tek parçaya sahiptir. Siyah, pembe, yavruağzı ve siyah üzerine desenli olan renkleri mevcuttur.

Her Kategori İçin Sınırsız Seçenekler Korayspor’da

Unisex terlik modellerinden bir diğeri, Adilette Cf Ultra Mono W modelidir. Yastıklamalı iç ve dış tabanlara ve kavisli tabana sahip bu model, siyah renktedir. Model, ikonik 3 şerit detaylı, sentetik bant tek parçadan oluşur.

Erkek terliği modellerinden Duramo Slide modeli, Eva köpük dış tabana, rahat tekstüre iç tabana sahip dolgulu bir terliktir. Siyah renkte olan Adidas erkek terliği, çok hızlı kuruma özelliğine sahiptir.

Kadın terliği modellerinden Adilette W modeli, yine yumuşak yastıklama sağlayan Cloudflam Plus iç taban ve köpük Eva dış tabanına sahiptir. Günlük ve çok hafif bir yapıdadır. Bu da çok rahat ve konforlu hareket etmenizi sağlar. Klasik model, kontrast 3 bant detaylı, tek parça üst kısma sahip olan model, desenli yapıdadır. Mavi, mor ve somon renklerinde mevcuttur.

Bir diğer kadın terliği modeli, Eazay Flip Flop modelidir. Günlük kullanımda rahat edeceğiniz bu terlik, tabanında bütünleşik kürelere sahiptir. Yumuşacık ve çok hafif, parmak arası yapıdadır. Sentetik üst bantları olan terlik, lacivert-pembe rengindedir.

Genç terliği modellerinden Kawa Slide modeli, ayağın yapısına uygun yumuşak ve sentetik bir kayışa sahiptir. Yastıklamalı platformu, Solarsoft köpük tabanı ve yumuşak kayışıyla ayağın doğal hareketini kolaylaştırır. Model, siyah, beyaz, kırmızı, pembe, mavi, yeşil gibi birçok rengi barındırır.

Daimi Kalite Korayspor’da 

Erkek ve kadın terlik modellerinde olan Adilette Shower K ve Duramo Slide K, genç terliği modellerinde de hazırlanmıştır.

Çocuk terliği modelleri, Little ve Big Frog modellerini kapsar. Çocukların ayak yapısına uygun bu arkalı terlikler, ayak hareketlerinde kolaylık sağlar. Desenli ve düz tarzda olan çocuk terliği modelleri, birçok renkte karşımıza çıkar.

Frogy Royal modeli, aynı tarzda ancak daha düz tabanlı tasarlanmış çocuk terliği modellerindendir. Renk seçenekleri mevcuttur.

Adidasın hemen her modeline sahip terlikleri, Korayspor mağazalarında ve korayspor.com internet adresinde bulabilirsiniz. Orijinal olan bu ürünler, sizlere kullanım kolaylığı ve konforu sağlayacaktır. Sitemizde inceleyip beğendiğiniz ürünlerin siparişini verebilir, bu konforu kapınıza kadar getirebilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesinden şüpheniz olmasın. Bunların garantisini size temin ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini ziyadesiyle önemsiyoruz. Spor markada Korayspor bir ayrıcalıktır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

About admin

Check Also

‘Gizemli hepatit’ yayılıyor! Peki Türkiye’de hiç vaka var mı?

TRT Haber’in haberine göre; Dünyada 200’den fazla çocukta görüldü, 4’ünün ölümüne yol açtı. 16 ülkede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.